Saavutused

 

03.-04.05.2019 toimus Tõrvas algklasside kooliteatrite riigifestival „Kooliteater 2019 Tõrva“

Parimaid teatritegijaid tunnustas žürii koosseisus: Ugala teatri näitleja Janek Vadi, näitleja Karl Robert Saaremäe ja Vanemuise teatri dramaturg Anu Tonts

NÄITLEJAPREEMIAD lavastuses „Nähtamatu lugu“ Vastse-Kuuste Kultuurimaja laste näitering

KATRE KALM -Rebane

KRISTJAN MESTILJAINEN – Hunt  

GEIDI UUSTALU - Harakas

ERIPREEMIAD

Hea lavalise suhtlemise eest lavastuses „Nähtamatu lugu“ Vastse-Kuuste Kultuurimaja laste näitering juhendaja Irina Retkova

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Põlva maakonna koolide 1.-12. kl. noorte murdmaajooksu meistrivõistlused Intsikurmus 9.05.2019

TULEMUSED

1.-3. klassi poiste 300 m jooks

  • Kristofer Sõdur - 6. koht
  • Karl-Markus Raudvee - 12. koht
  • Herman Jakob Anderson - 13. koht

1.-3. klassi tüdrukute 300 m jooks

  • Hannah Podekrat - 2. koht
  • Katre Kalm - 3. koht
  • Geidi Uustalu - 14. koht

4.-5. klassi poiste 500 m jooks

  • Joosep Birjuk - 13. koht
  • Aleksander Ansip - 17. koht

4.-5. klassi tüdrukute 500 m jooks

  • Mariel Urm - 21. koht
  • Liisbet Saarniit - 22. koht

8.-9. klassi poiste 1000 m jooks

  • Johannes Ansip - 19. koht

8.-9. klassi tüdrukute 1000 m jooks

  • Angela Lõhmus - 6. koht

21.03.2019  toimus muusikaklassis rahvusvaheline matemaatikavõistlus KÄNGURU, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. Vastse-Kuuste  Kooli õpilaste TULEMUSED vanuserühmade kaupa:

Pre-ekolier – 6179 osalejat, Ekolier - 6512 osalejat, Benjamin – 5205 osalejat, Kadett – 3849 osalejat, Juunnior – 2527 osalejat

                                                                                                                                                                 

Pre-eko

Kerli Niinemägi

2.klass

68 punkti

956

Pre-eko

Kätriin Laanemets

2.klass

54

2554

Pre-eko

Rando Puiga

1.klass

40

4439

Eko

Geiri Uustalu

3.klass

36

5766

Eko

Kirke Laan

4.klass

60

2918

Eko

Miia-Ly Teos

4.klass

74

1328

Eko

Robin Saarniit

4.klass

60

2918

Ben

Anete Mäeorg

5.klass

63

2635

Ben

Ats Saamuel Marga

6.klss

75

1703

Ben

Carmel London

6.klass

40

4512

Ben

Karoliina Lihtsa

5.klass

61

2806

Ben

Kirke Villak

5.klass

61

2806

Ben

Kristjan Mestiljainen

5.klass

52

3583

Ben

Mariel Urm

5.klass

46

4036

Ben

Tavor Vahtra

5.klass

69

2156

Kad

Aleksander Remek Meel

7.klass

78

1860

Kad

Karlis Narusk

8.klass

48

3505

Kad

Kristel Harju

7.klass

45

3595

Kad

Mattias Erik Liba

8.klass

83

1594

Kad

Piibe Pree

7.klass

79

1801

Kad

Rainis Puiga

7.klass

82

1645

Kad

Täheli Hestia Sinivee

8.klass

105

547

Juun

Johannes Ansip

9.klass

41

2103

Juun

Karoliina Valge

9.klass

60

1091

Kodutütarde Põlva ringkonna esivõistlused laskmises 03.04.2019.a.

KT 12-14 Harjutus: spordipüss 20 lasku lamades toelt

Individuaalne arvestus

  • Sirelin Timmermann - 1. koht
  • Kristel Harju - 7. koht
  • Carmel London- 8. koht

Võistkondlik arvestus

  • Sirelin Timmermann, Kristel Harju  - 2. koht
  • Carmel London - 4. koht

Noorte Kotkaste Põlva maleva esivõistlused laskmises 03.04.2019

NK 12-14 Harjutus: spordipüss 20 lasku lamades toelt

Individuaalne arvestus

  • Oskar Simso - 2. koht
  • Joosep Birjuk - 4. koht
  • Albert Ansip - 7. koht
  • Jaan Tõnis Leitu - 11. koht
  • Aleksander Remek Meel - 18. koht

Võistkondlik arvestus

  • Oskar Simso, Joosep Birjuk - 2. koht
  • Albert Ansip, Jaan Tõnis Leitu - 4. koht
  • Aleksander Remek Meel - 11. koht

NK 10-13 Harjutus: õhupüss 20 lasku istudes toelt

Individuaalne arvestus

  • Robin Saarniit - 2. koht
  • Joosep Birjuk - 3.-4. koht

Võistkondlik arvestus

  • Robin Saarniit, Joosep Birjuk - 2. koht

 22.03.2019 osales Vastse-Kuuste kultuurimaja laste näitering Irina Retkova juhendamisel Põlvamaa kooliteatrite festivalil Kanepi Seltsimajas. Meie õpilased  Lisanne Sõdur (2.kl.), Kerli Niinemägi (2. kl.), Katre Kalm (3.kl.), Geidi Uustalu (3. kl.), Caspar London (3.kl.), Laura Pae (4.kl.), Kristjan Mestilajinen (5. kl.), Mirell Kuusmaa (5.kl) esitasid näidendi "Nähtamatu lugu".  Etendus valiti 1.-4. klasside arvestuses PARIMAKS LAVASTUSEKS.  Kristjan Mestiljainenit tunnustati parima meesosatäitja tiitliga.

SPORT                                                                                                                                                                                             

10.04.2019 toimus Osavama Korvpalluri 2.etapp Põlvas Mesikäpa Hallis.

Kahe etapi kokkuvõttes saavutasid

4.-5.klassi tüdrukute arvestuses

  • Katre Kalm - 2.koht 
  •  Mia Ly Teos - 3.koht
  • Katriin Saarniit - 4.koht

6.-7.klassi tüdrukute arvestuses

  •  Carmel London - 1.koht

8.-9.klassi tüdrukute arvestuses

  • Karoliina Valge - 4.koht
  •  Angela Lõhmus - 5.koht

4.-5.klassi poiste arvestuses

  •  Aleksander Ansip - 3.koht

27.03.2019 toimus Põlva maakonna algklasside saalijalgpalli meistrivõistlused Põlvas.                                                                                 Tüdrukute võistkond koosseisus Katre Kalm, Hannah Podekrat, Geidi Uustalu, Matilda Haabma, Kerli Niinemägi, Mia Simso, Mirtel Podekrat, Karmen Niinemägi saavutasid 3. koha.

19.03.2019 toimus Põlva maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused 

TULEMUSED  

Tüdrukute C-vanuseklass

  • 60 m jooks - Anete Mäeorg  1. koht
  • kaugushüpe - Anete Mäeorg 3. koht; Kirke Villak 11. koht
  • kõrgushüpe - Kirke Villak 2. koht; Anete Mäeorg 3. koht 
  • kuulitõuge - Carmel London - 1 koht , Karoliina Lihtsa 5. koht 

Tüdrukute A-vanuseklass 

  • kaugushüpe - Angela Lõhmus 6. koht
  • kuulitõuge - Angela Lõhmus - 4. koht 

Poiste C-vanuseklass 

  • 60 m jooks - Aleksander Ansip - 6. koht
  • kaugushüpe - Robin Saarniit 6. koht; Joosep Birjuk 9. koht; Taavi Narusk 10. koht
  • kuulitõuge - Ats Saamuel Marga 1. koht; Mattias Anni 4. koht; Oskar Rodima 6. koht; Aleksander Ansip 8. koht 
  • 600 m jooks - Aleksander Ansip 4. koht; Joosep Birjuk 5. koht

Poiste B-vanuseklass

  • 60 m jooks - Ralf Malin 10 koht; Mattias Erik Liba 12. koht
  • kaugushüpe - Ralf Malin 11. koht; Mattias Erik Liba 14. koht
  • kõrgushüpe - Mattias Erik Liba - 2. koht

Poiste A-vanuseklass 

  • 60 m jooks - Karlis Narusk 6. koht; Johannes Ansip 10. koht; Karl Kalm 11. koht
  • kaugushüpe - Karl Kalm 11. koht; Johannes Ansip 11. koht  
  • kõrgushüpe - Karl Kalm 3. koht 
  • 1000 m jooks - Johannes Ansip 3. koht; Karlis Narusk 9. koht 

06.03.2019 toimus Sportland 3x3 Põlvamaa turniir.                                                                                                                                         

Põlva maakonna koolide 4.-5. kl. tüdrukute arvestuses

  • Anete Mäeorg, Karoliina Lihtsa, Mariel Urm – 2. koht
  • Katriin Saarniit, Mia Lisette Urm, Katre Kalm – 3. koht
  • Kirke Laan, Liisbet Saarniit, Miia-Ly Teos – 4. koht

Põlva maakonna koolide 8.-9. kl. neidude arvestuses

  • Carmel London, Lisete Laan, Angela Lõhmus, Karoliina Valge – 2. koht

 Põlva maakonna koolide 4.-5. kl. arvestuses

  • Aleksander Ansip, Taavi Narusk, Joosep Birjuk, Karl-Markus Raudvee – 2. koht
  • Robin Saarniit, Oskar Rodima, Kristjan Mestiljainen, Kristofer Sõdur – 5.-6. koht

Põlva maakonna koolide 8.-9. kl. poiste arvestuses

  • Mattias Erik Liba, Ralf Malin, Karlis Narusk, Karl Kalm – 3. koht
  • Oskar Simso, Johannes Ansip, Tagmar Lill, Tauri Toodo – 5.-6. koht                                                                                                         

05.12.2018 toimusid Põlva maakonna koolide 6.-9. kl. poiste korvpalli meistrivõistlused.                                                                                 Vastse-Kuuste Kooli võistkond saavutas II koha. Koosseis Johannes Ansip, Karl Kalm, Mattias Erik Liba, Ralf Malin, Karlis Narusk, Tagmar Lill, Oskar Simso, Aleksander Ansip, Tauri Toodo 

OLÜMPIAADIDE TULEMUSED 2019

  •  12.03.2019 toimus inglise keele olümpiaad. 7. klassi õpilased Sirelin Timmermann saavutas 3. koha; Piibe Pree saavutas 4. koha; Kristel Harju saavutas 8. koha ja Tairon Vahtra saavutas 15. koha.
  • 12.02.2019 toimus maakondlik geograafiaolümpiaad.  7. klassi õpilased Adele Aliis Anderson saavutas 4. koha, Sirelin Timmemann saavutas 6. koha, Kristel Harju  saavutas 9. koha ja Piibe Pree jagas 13.-14. kohta.
  • 06.02.2019 toimus maakondlik matemaatikaolümpiaadTäheli Hestia Sinivee (8. klass) saavutas 6. koha ja Karoliina Valge (9. klass) jagas 4.-7. kohta
  • 02.02.2019 toimus maakondlik  bioloogiaolümpiaad. Kristel Harju saavutas 7. klasside arvestuses 3. koha.
  • 31.01.2019 toimus maakondlik eesti keele olümpiaad. 7. klassi arvestuses saavutas Adele Aliis Anderson 3. koha; Kristel Harju  4. koha ja Piibe Pree  7. koha.

Kiitus südamliku algatuse eest 7. ja 9. klassi õpilastele ning klassijuhatajatele Siiri Hommikule ja Malle Mägile, kes tegid loosipakkide asemel annetuse 210 EUR  SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile.

 Kiitus jõuluetenduse "Kaksteist kuud" lavastajatele - Maret Raudvee`le, Kersti Matson`ile, Kersti Lillo`le, Indrek Illus`ale ning abistajatele Maire Malin`ile, Kätlin Jõesaar`ele, Helin Oja`le, Kristin Liba`le, Sandra Tikk`ule ja Lisete Vals`ile.

 Kiitus 5. klassi õpilasele Aleksander Ansipile, kes on aktiivne ja korralik treeningutest osavõtja. Hingega spordimees.

Kiitus 5. klassi õpilasele Anne-Marii Kalmusele, kes tõi helkuripuule 14 helkurit.