Saavutused

 

22.09.2020 22.septembril osalesid Mammastes maakondlikul KT ja NK valikorienteerumise võistlusel: 

Piibe Pree, Lisete Laan, Mirell Kuusmaa, Anete Mäeorg, Mariel Urm ja Kerli Niinemägi. 

Vanuseklassis KT 12 - 14 saavutasid Mariel Urm ja Anete Mäeorg võistkondlikult II koha.  

11.09.2020

Kergliiklustee jooks.

Poisid 1.-3. klassi arvestuse

1. koht - Rando Puiga (3. klass)

2. koht - Mairold Paidra (3. klass)

3. koht - Marten Kall (2. klass)

Tüdrukud 1.-3. klassi arvestuses

1. koht - Mirtel Podekrat (3. klass)

2. koht - Karmen Niinemägi (3. klass)

3. koht - Kaisa Liblik (2. klass)

Poisid 4.-6. klassi arvestuses

1. koht - Joosep Birjuk (6. klass)

2. koht - Taavi Narusk (6. klass)

3. koht - Robin Saarniit (6. klass)

Tüdrukud 4.-6. klass

1. koht - Hannah Podekrat (5. klass)

2. koht - Geidi Uustalu (5. klass)

3. koht - Hanna-Liisa Habonen (5. klass)

Poisid 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Aleksander Ansip (7. klass)

2. koht - Tavor Vahtra (7. klass)

3. koht - Tairon Vahtra (9. klass)

Tüdrukud 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Anete Mäeorg (7. klass)

2. koht - Mariel urm (7. klass)

3. koht - Sirelin Timmermann (9. klass)

09.09.2020

Orienteerumisvõistlus Vastse-Kuuste Koolis. Korraldajad õp Reet Johanson ja OK Kobras.

Poisid 1.-3. klassi arvestuses

1. koht - Rando Puiga (3. klass)

2. koht - Mairold Paidra (3. klass)

3. koht - Robert Asur (3. klass)

Tüdrukud 1.-3. klassi arvestuse

1. koht - Karmen Niinemägi (3. klass)

2. koht - Johanna Lutsar (3. klass)

Poisid 4.-6. klassi arvestuse

1. koht - Joosep Birjuk (6. klass)

2. koht - Rihard Kahar (4. klass)

3. koht - Karl-Markus Raudvee (4. klass)

Tüdrukud 4.-6. klassi arvestuses

1. koht - Hannah Podekrat (5. klass)

2. koht - Kerli Niinemägi (4. klass)

3. koht - Katriin Saarniit (6. klass)

Poisid 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Tairon Vahtra (9. klass)

2. koht - Jarmo Koval (7. klass)

3. koht - Tavor Vahtra (7. klass)

Tüdrukud 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Mariel Urm (7. klass)

2. koht - Sirelin timmermann (9. klass)

3. koht - Lisete Laan (8. klass)

17. septembril 2020 toimus Savernas maakondlik nooremate kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng. Vastse - Kuuste rühma võistkonnas olid Mia Simso (4. kl), MatildaHaabma (4. kl), Kerli Niinemägi (4. kl) ja Laura Pae (6. kl). Võistkond saavutas III koha.