Õpilased

   

Õpilaste nimekiri

Kokku 87 õpilast - seisuga  1. september 2016

I klass

Klassijuhataja Sandra Tikk

1. Keiro Jantsus

2. Katre Kalm

3. Caspar London

4. Anni Neemeste

5. Kätriin Padar

6. Hannah Podekrat

7. Geidi Uustalu

8. Geiri Uustalu

II klass

Klassijuhataja Kätlin Jõesaar

1. Joosep Birjuk

2. Kirke Laan

3. Aksel Marga

4. Taavi Narusk

5. Laura Pae

6. Oskar Rodima

7. Katriin Saarniit

8. Liisbet Saarniit

9. Robin Saarniit

10. Miia-Ly Teos

11. Mia Lisette Urm

III klass

Klassijuhataja Monika Päiviste

1. Mattias Anni

2.Aleksander Ansip

3. Sten-Marten Helerand

4. Anne-Marii Kalmus

5. Renori Kongi

6. Jarmo Koval

7. Mirell Kuusmaa

8. Karoliina Lihtsa

9. Kristjan Mestiljainen

10. Anete Mäeorg

11. Reio Põldmaa

12. Mariel Urm

13. Kirke Villak

IV klass

Klassijuhataja Kersti Lillo

1. Lisete Laan

2. Mattias Liblik

3. Carmel London

4. Ats Saamuel Marga

5. Elizabeth Tens

6. Tauri Toodo

V klass

Klassijuhataja Siiri Hommik

1. Adele Aliis Anderson

2. Albert Ansip

3. Kristel Harju

4. Jaan Tõnis Leitu

5. Joonas Linnamägi

6. Kevin Lõhmus

7. Gregor Meeksa

8. Leandra Olesk

9. Rainis Puiga

10. Piibe Pree

11. Hele Mai Semjonov

12. Sirelin Timmermann

VI klass

Klassijuhataja Maret Raudvee

1.  Tormi Järve

2. Tõnno Järvis

3. Ansel Palk

4. Mattias Erik Liba

5. Angela Lõhmus

6. Ralf Malin

7. Ervin Motornov

8. Karlis Narusk

9. Raido Põldmaa

10. Oskar Simso

11. Täheli Hestia Sinivee

12. Marvin Viira

VII klass

Klassijuhataja Külli Liblik

1. Johannes Ansip

2. Veroonika Ehastu

3. Karl Kalm

4. Tagmar Lill

5. Kermo Pärna

6. Karoliina Valge

VIII klass

Klassijuhataja Malle Mägi

1. Georg Karu

2. Karl Koiva

3. Markus Laan

4. Martin Linroos

5. Meelis Meriste

6. Kaja Sasi

7. Kevin Siim

8. Henri Sinivee

9. Jaanek Sõdur

10. Kristiin Uustalu

IX klass

Klassijuhataja Siiri Hommik

1. Estriin Arcos Haabma

2. Siim Ehastu

3.  Erich Koiva

4. Ringo Kürsa

5. Christine Padar

6. Rasmus Roosi

7. Morten Saarna

8. Karl Sims