Vastse-Kuuste Koolis toimub 13. septembril 2018 tuleohutuskoolitus, praktiline kustutusharjutus ja evakuatsiooniõppus

Tuleohutuskoolituste käigus saadakse põhiteadmised sellest, kuidas käituda häireolukorras, millised on eripärad  ettevõttes, kuidas evakueeruda ja kuidas kasutada tulekustutusvahendeid (praktiline õppus).

Päevakava:

1.-6. klass

• Esimene tund tunniplaani järgi
  • Kell 9.00 korvpallivõistlus võimlas
  • Kell 11.00 lähevad õpilased kultuurimajja vaatama  filmi „  Appi, ma kahandasin oma vanemad   “, saatjaks  kasvataja Maire Malin. Film õpilastele tasuta.

7.-9. klass

• Toimub 3 esimest tundi tunniplaani järgi
  • Kell 14.00 korvpallivõistlus võimlas

PERSONAL

• Kell 11.00 – 12.30 on õpetajad ja abipersonal tuleohutuskoolitusel muusikaklassis
  • Kell 12.30 toimub väljas praktiline kustutusharjutus

• Orienteeruvalt kella 13.00 evakuatsiooniõppus kogu kooliperele.