Matemaatikanädal Vastse – Kuuste Koolis

27.JAANUAR – 30. JAANUAR 2020

Esmaspäeval kell 10.55 – 11.40 (4. tund) 3. - 9. klassile sudokude lahendamise võistlus. Palun soovijatel stendil olevale lehele nimi ja klass kirja panna!

Teisipäeval (3. tund) muusikaklassis 3. - 9. klassile VIKTORIIN - nuputamisvõistlus. Igast klassist ootame klassi au kaitsma 3 – liikmelist võistkonda.

Kolmapäeval saavad kõik kooli õpilased osaleda „ARITMEETIKA KONKURSIL“ ( konkurss viiakse läbi iga klassiga eraldi matemaatikatunnis, selgitatakse välja iga klassi parim peastarvutaja)

Neljapäeval sõidavad 4. - 7. klassi õpilaste võistkonnad Räpinasse maakondlikule NUPUTA võistlusele.

Iga päev saab vastata päevaküsimusele Vastused tuleb panna õpetajate toa ukse taga olevasse kasti, kast tühjendatakse iga päev kell 14.00. Loosi tahtel saavad õigesti vastanud väikesi auhindu.

 Nädalaküsimuse vastuseid ootame hiljemalt NELJAPÄEVAL kella 14.00 – ks

AKTIIVSET JA NUTIKAT NÄDALAT!