Saavutused

Üleriigilise laste lugemisprogrammi „Lugemisisu“ läbisid 2021/22. õppeaastal edukalt 24 Vastse-Kuuste Kooli õpilast:

I klass:

1. Albert Vidder – täitis 6 passi = läbi loetud 30 raamatut
  2. Eliise Villemson – 3 passi = 15 raamatut
  3. Saale Laur – 1 pass = 5 raamatut
  4. Viivika Lutsar – 1 pass = 5 raamatut
  5. Liisa Runno – 1 pass = 5 raamatut

II klass:

1. Merilin Lutsar – 3 passi = 15 raamatut
  2. Marleen Mars – 2 passi = 10 raamatut
  3. Jander Lill – 1 pass = 5 raamatut
  4. Kristjan Kalm – 1 pass = 5 raamatut

III klass (aasta lõpetas edukalt terve klass):

1. Jane Tampuu – 8 passi = 40 raamatut
  2. Lysandra Linnamäe – 3 passi = 15 raamatut
  3. Rasmus Siim – 3 passi = 15 raamatut
  4. Martin-Andreas Hiäinen – 1 pass = 5 raamatut
  5. Marten Kall – 1 pass = 5 raamatut
  6. Kaisa Liblik – 1 pass = 5 raamatut
  7. Kristjan Sasi – 1 pass = 5 raamatut
  8. Janne Tampuu – 1 pass = 5 raamatut
  9. Robin-Sten Urm – 1 pass = 5 raamatut

IV klass:

1. Mario Mars – 4 passi = 20 raamatut
  2. Adele Jantsus – 2 passi = 10 raamatut
  3. Karmen Niinemägi – 2 passi = 10 raamatut
  4. Robert Asur – 1 pass = 5 raamatut
  5. Mirtel Podekrat – 1 pass = 5 raamatut
  6. Rando Puiga – 1 pass = 5 raamatut

19.04.2022 toimus  Põlvamaa koolinoorte korvpalli meistrivõistlused. Tulemuseks 1. koht!

Osalesid Aleksander Ansip (8. klass), Mattias Anni (8. klass), Sten Marten Helerand (8. klass), Tavor Vahtra (8. klass), Taavi Narusk (7. klass), Jorgen Luiv (7. klass), Karl Markus Raudvee (5. klass), Kurmo Uusmaa (5. klass), Robin Sten Urm (3. klass).

Matemaatikavõistlus KÄNGURU 17.03.2022

• Albert Vidder (1. klass) - Vastse-Kuuste Kooli parim tulemus pre-ekolieride vanuserühmas
  • Karmen Niinemägi (4. klass) -Vastse-Kuuste Kooli parim tulemus ekolieride vanuserühmas
  • Kerli Niinemägi (5. klass) - Vastse-Kuuste Kooli parim tulemus benjaminide vanuserühmas
  • Anete Mäeorg (8. klass) - Vastse-Kuuste Kooli parim tulemus kadettide vanuserühmas
  • Ats Saamuel Marga (9. klass)- Vastse-Kuuste Kooli parim tulemus juunioride vanuserühmas

Rihard Rohu nimeline omaloominguline kirjanduskonkurss 2022

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Tänukiri õpilase juhendamise eest

Kristjan Kalm

2. klass

Sandra Tikk

Jane Tampuu

3. klass

Kätlin Jõesaar

Karmen Niinemägi

4. klass

Anneli Tenso

Mia Lisette Urm

7. klass

AUTASUSTATUD TÖÖ

Maret Raudvee

• 5. märtsil 2022 Sakus peetud EVL Eesti sisemeistrivõistlustel saavutas Carmel London (9. klass) 3. koha omas vibuklassis ja vanusegrupis.
  • 13. märtsil 2022 Põltsamaal toimunud EML  Eesti sisemeistrivõistlustel vibulaskmises tuli Caspar London  (6. klass) Eesti meistriks, omas vibuklassis ja vanusegrupis.
  • Kaitseliidu tervisliku liikumise kampaania „Kaitseliit läheb kuule!“ kutsub kõiki liikmeid järgima tervisliku liikumisega kaasnevaid rõõme ja head enesetunnet. Kampaania ühendab kaitseliitlaste seas populaarsemaid liikumisviise ja nendeks on suusatamine, jooksmine ja kõndimine ning jalgrattasõit.

Enim kilomeetreid, tervelt 449, suusatas  veebruaris 7. klassi õpilane Joosep Birjuk, Vastse-Kuuste noorkotkas.

Selle tulemusega pälvis ta noorteklassis esikoha ja austava tiitli KAITSELIIDU SUUSAHUNT 2022.