11.-15.02.2019 toimub Vastse-Kuuste Koolis stiilne SÕBRANÄDAL

ESMASPÄEV, 11.veebruar: HEATEOPÄEV

Kanname loomapiltidega riideid ja kogume raha Võru loomade varjupaigale. Ootame annetusi alates 1 eurost.

TEISIPÄEV, 12.veebruar: Riietuses ruulivad TRIIP, RUUT, TÄPP.

SÕBRAPOSTKASTI saab panna sõbrapäeva kaardi (kaartide kättetoimetamine neljapäeval).

KOLMAPÄEV, 13.veebruar: TAGURPIDI PÄEV

Kõike võib teha tagurpidi: kehastuda poisist tüdrukuks ja vastupidi, kõndida tagurpidi, kanda riideid tagurpidi jne, jne.

KÕIGE SÕBRALIKUMA POISI JA TÜDRUKU VALIMINE SALAJASEL HÄÄLETAMISEL

NELJAPÄEV, 14.veebruar: Riietuses ruulivad PUNANE/ ROOSA, SÜDAMED, LIPSUD, LEHVID, PAELAD vms

REEDE, 15.veebruar:

1.tunni alguses all koridoris kõige sõbralikuma poisi ja tüdruku väljakuulutamine.

Kell 12.45 muusikaklassis KOHVIK -  ISE TEEME, ISE SÖÖME!

Paneme kõik tordid vaatamiseks ja hindamiseks valmis, igaüks saab talle enam meeldinud tordi juurde panna täpikese. Kellel kõige rohkem täpikesi, see on võitja! Auhinnaks diplom “Kooli kauneim kook” ja kommikott.

JA VEEL!

Muusikaklassis on terve nädala üleval FOTOSEIN, mille juures saab teha lõbusaid pilte koos oma sõpradega.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. veebruaril oli koolis sõbranädala raames HEOTEOPÄEV. Selle päeva eesmärgiks oli koguda õpilasesinduse ja huvijuhi Kersti Matsoni algatusel annetusi Võru loomade varjupaigale. Annetusi oodati alates 1 eurost.

Juba esimesel päeval annetasid õpilased, õpetajad ja teised kogukonna inimesed kokku  130 eurot.

Lõplik annetuste summa selgub nädala lõpuks.

Kogutud rahaga  aitavad lapsed ajutiselt kodutuks jäänud  loomade elu paremaks muuta.

Sõbranädala lõpuks koguti  annetusi loomade varjupaigale KOKKU 174 eurot.

Aitäh kõigile heasüdamlikele toetajatele!