Vastse-Kuuste Kooli suusalaager

Vastse-Kuuste Kool korraldab 1.-2. märtsil 2017 suusalaagri Piiri Suusa- ja Puhkekeskuses Valgamaal.

Suusalaagris õpitakse ja täiustatakse oskusi murdmaa- ja mäesuusatamises. Lisaks matkatakse, mängitakse mänge ja toimub saanisõit.

Kahepäevane laager maksab õpilasele 23.- EUR-i. See sisaldab 3 söögikorda (lõuna-, õhtu-, hommikusöök) ja majutust. Tekid- padjad kohapeal olemas, kaasa voodipesu (voodilinad, padjapüür). Transpordi sinna ja tagasi, samuti mäesuuskade rendi ja mäesuusaõpetaja koolituse tasub Vastse-Kuuste Kool. Kaasa tuleb võtta suusariietus koos vahetusriietega ja murdmaasuusad. Koolil on olemas suusavarustus 25 õpilasele. Kellel on omad suusad olemas, palume kaasa võtta!

Teie lapse osavõtuks tuleb täita vastav nõusoleku blankett (saab õpetaja Reet Johansoni käest), mis tuleb saata tagasi klassijuhatajale hiljemalt 22.veebruariks.

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge  kehalise kasvatuse õpetaja Reet Johansoni või  spordijuhi Mai Niguli  poole.